Wordpress Хостинг

Pienācis laiks darboties kvalitatīvi jaunajā līmenī: izveidot mājaslapu, izveidot blogu, pastāstīt par savām precēm, pastāstīt visai pasaulei par saviem hobijiem! Un labākais veids, kā to izdarīt, - tas ir izvēlēties hostingu ar Wordpress atbalstu, kuru iestatīt mūsu hostingā var burtiski stundas laikā. Wordpress ļauj izstrādāt unikālos dizainus, pateicoties lielam šablonu skaitam (ap 2000, ieskaitot bezmaksas šablonus), kā arī tikpat liels skaits visdažādāko plaginu un paplašinājumu – tas ir ļoti ērti un ātri. Un tas nozīmē, ka unikālās mājaslapas izveidošanai ir nepieciešams tikai nedārgs hostings priekš Wordpress.

100% savietojamība ar wordpress

Mūsu hostings mājaslapai uz Wordpress — lielisks risinājums, jo visi mūsu tarifi ir optimizēti un konfigurēti priekš WordPress.

Micro
no 1.39 €/mēn*
1 Gb vietas uz diska
1 domēns
1 datubāze
apakšdomēni
1 FTP akkaunts
trafiks
e-pasta adrešu skaits
Small
no 2.45 €/mēn*
5 Gb vietas uz diska
2 domēni
2 datubāzes
apakšdomēni
2 FTP akkaunti
trafiks
e-pasta adrešu skaits
Standart
no 5.25 €/mēn*
25 Gb vietas uz diska
5 domēni
5 datubāzes
apakšdomēni
5 FTP akkaunti
trafiks
e-pasta adrešu skaits

Kāpēc ir vērts izvēlēties mūsu hostingu priekš wordpress?

  • Mājaslapa strādā ātri, pateicoties mūsu hostingam, datu saspiešana, kešdarbe un pilnīga Mysql optimizācija.
  • Mājaslapas Wordpress uzstādīšana uz hostingu tikai ar vienu klikšķi.
  • Bezmaksas mājaslapas pārnešana no cita hostinga.
  • Bezmaksas izmēģinājumu periods 14 dienu laikā.
  • Ērti tarifu plāni, atlaides, veicot maksājumu uzreiz par 6 mēnešiem un vairāk.
  • Domens .lv dāvanā, pasūtot hostingu pēc tarifa Standart uz termiņu 6 mēneši un vairāk, vai pēc tarifa Small uz 2 gadiem!
  • Wordpress – tā ir lieliskā izvēle priekš iesācējiem – ātra uzstādīšana, intuitīvi saprotamais interfeiss. Lai sāktu strādāt, ir nepieciešams minimums laika un iemaņu.

Wordpress - tā ir lieliskā izvēle priekš iesācējiem – ātra uzstādīšana, intuitīvi saprotamais interfeiss. Lai sāktu strādāt, ir nepieciešams minimums laika un iemaņu. Iesācēji bieži vien savai mājaslapai izvēlas bezmaksas hostingu, taču viņi nezina, ka, izvēloties bezmaksas hostingu, var saskarties ar daudzām neērtībām. Bezmaksas hostings – tā ir minimālā caurlaidspēja, kā arī mājaslapā obligāti ir nepieciešama sava reklāmjosla, kas attiecas uz tehnisko atbalstu, tad dažreiz atbildi vajag gaidīt vairākas diennaktis un pat vairāk, pie tam ne vienmēr tiek garantēta datu saglabātība. Tāpēc ir vērts pievērst savu uzmanību nopietnākai pieejai. Hostings ar Wordpress no Apex Hosting – tas tiešām ir izdevīgs un ērts risinājums!

Mājaslapu hostingu Wordpress piedāvā ļoti daudzas kompānijas. Taču jābūt pārliecinātam par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Maksa, izvējoties Wordpress – tas ir tikai viens arguments. Apex Hosting – tas ir optimālais izdevīgu cenu un individuālās pieejas klientiem un viņu tīmekļu resursiem risinājums. Tas ir tas, par ko mūs augsti novērtē un ciena!