Privātuma politika

SIA Apex IT  (turpmāk tekstā - „provaideris")  ciena privāto datu aizsardzību, līdz ar ko apņemas aizsargāt katra klienta privātumu, kurš izvēlēsies izmantot provaidera pakalpojumus, apmeklēt tā mājaslapu, kā arī sazināties ar provaideri.

Pakalpojumu provaidera privātuma politika ir izveidota, lai jūs varētu labāk izprast, kādu informāciju Apex IT apkopos un kā turpmāk tā tiks izmantota.

Jūsu personiskā informācija tiks apkopota un apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu, kas laika gaitā tiek grozīta.

Kā tad pakalpojumu provaideris apkopo un lieto personisko informāciju 
Pakalpojumu provaideris jūsu personisko informāciju apkopo tikai tajos gadījumos, kad esat apzināti sniedzis šādu informāciju, piemēram:

  • Ja jūs piesakaties kādam no provaidera hostinga plāniem
  • Ja jūs reģistrējat domēnu mājaslapā apex.lv
  • Piedalāties konkursos vai balvu izcīņā, ko provaideris reklamē mājaslapā
  • Ja aizpildat jebkādu citu informācijas pieprasījumu provaidera mājaslapā

Informācijas sniegšana trešajām pusēm 
Ar šo pakalpojumu provaideris apņemas neatklāt nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot provaidera tīmekļvietni, izņemot likumā noteiktos gadījumos. Pakalpojumu provaideris var izmantot iegūto informāciju, lai paziņotu jums par jauniem produktiem un īpašiem piedāvājumiem, kuri, pēc provaidera domām, varētu jūs interesēt, kā arī nozīmīgām izmaiņām mājaslapā vai citiem mārketinga mērķiem, kuri varētu jūs interesēt.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana 
Ja jūs sniegsiet personisko informāciju pakalpojumu provaiderim, tad provaideris var to saglabāt un izmantot sekojošiem mērķiem:

  • Glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu jūsu vajadzības un to, kādos veidos provaideris var uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti;
  • Lietot jūsu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, lai nosūtītu informāciju par jaunajiem produktiem, īpašiem piedāvājumiem. Ja nevēlaties saņemt šādu informāciju, informējiet provaideri par to nosūtot e-pastu uz info@apex.lv;
  • Piešķirt piekļuvi mājaslapas ierobežotajām zonām;
  • Paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai.

Sīkdatņu politika
Apmeklējot pakalpojuma provaidera tīmekļa vietni, noteikta informācija var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes, gadījumos, ja jūsu dators šo informāciju lejupielādē automātiski. Tomēr šie faili netiek izmantoti personas datu iegūšanai. Ja vēlaties izslēgt sīkdatņu atbalstu, jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Tas jebkurā gadījumā ietekmēs piekļuvi provaidera tīmekļvietnei.

Saites uz citām vietnēm un no tām 
Gadījumos, kad izmantojat saiti no provaidera tīmekļvietnes no kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), provaideris nevar nodrošināt visu jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus provaidera kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. SIA Apex IT neuzņemas atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

Jūsu tiesības 
Jums ir tiesības piekļūt provaidera pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Gadījumā, ja vēlaties saņemt šo informāciju, sazinieties ar provaideri. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu jums ir tiesības pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu izlabošanu, personas datu iznīcināšanu vai aizturēšanu, kā arī iebilst pret jūsu personas datu apstrādi. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi, mēs nevarēsim jums nodrošināt noteiktus pieejamos pakalpojumus.

Piekrišana šiem noteikumiem 
Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA Apex IT patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA Apex IT tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas provaidera Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.