Par kompāniju

Kompānija „Apex Hosting” strādā kopš 2009. gada. Savas veiksmīgās darbības gados mums izdevās iegūt klientu uzticamību un iemantot nevainojamu reputāciju. Augsts servisa līmenis un nevainojamā kvalitāte ļauj mums ieņemt augstās pozīcijas tirgū pat grūtajos ekonomiskajos apstākļos.

Mums ir individuālā pieeja katra pasūtītāja vajadzībām, bez tam mēs ņemam vērā mūsu rīcībā esošo budžetu un papildu prasības. Tāpēc sadarbība ar mums nes tikai pozitīvas emocijas.

Mūsu galvenais mērķis – tas ir augstās kvalitātes hostinga pakalpojumu sniegšana klientiem par pieņemamām cenām. Funkcionēšanas bezkļūmība un resursu pieejamība pat netiek apspriesti. Jūs vienmēr varat paļauties uz „Apex Hosting” tehniskā atbalsta dienesta augsti kvalificēto speciālistu palīdzību.

Hostinga konta aktivizācija arī paredz visu mūsu garantiju spēkā stāšanos. Tādējādi jūs varat būt pārliecināti par izdarītās izvēles pareizību un varat būt droši par mūsu darbinieku kompetenci, kuri operatīvi atrisina jebkāda sarežģītības līmeņa uzdevumus.

Nepārtrauktā kvalitātes kontrole, savstarpēji izdevīga sadarbība ar mūsu klientiem – tas ir kompānijas „Apex Hosting” stabilās izaugsmes pamats. Vēl jo vairāk daudzi no mūsu klientiem iesaka „Apex Hosting” saviem draugiem, kas liecina par augstāko uzticamības līmeni. Šāds mūsu nopelnu novērtējums – tas ir vislabākais stimuls virzīties uz priekšu, lai iekarotu jaunas virsotnes!